Umowy podpisane

Dnia 19. września miało miejsce spotkanie uczniów wyjeżdżających na praktyki do Hiszpanii i ich rodziców z Dyrektorem Szkoły oraz opiekunkami stażu. Pani Dyrektor Dorota Jedlińska przedstawiła zasady uczestnictwa w projekcie, warunki finansowania projektu, proces rekrutacji uczestników, a także regulamin obowiązujący uczniów. Panie Bożena Maksylewicz i Anna Smytry-Kamińska opowiedziały o przebiegu praktyk zagranicznych od strony praktycznej ponieważ były opiekunkami pierwszej grupy uczniów przebywających w Sewilli w marcu 2018r.

Na zakończenie spotkania nastąpiło podpisanie Umowy pomiędzy organizacją wysyłającą, a uczestnikiem mobilności w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Jedna odpowiedź na „Umowy podpisane

1. K. pisze:

Umowa podpisana, teraz tylko czekamy na wyjazd 🙂