Druga grupa przygotowuje się do wyjazdu

Już od 5. września 16-to osobowa grupa uczniów zakwalifikowanych do udziału w drugiej części projektu (wyjazd na praktyki w listopadzie 2018) uczestniczy w zajęciach językowych i kulturowych. Uczniowie poznają kulturę i język Hiszpanii, a także przygotowują się do realizowania praktyk zawodowych poprzez przygotowanie dydaktyczne. Mieli już możliwość rozmawiać na Skypie z hiszpańską koordynatorką projektu p. Magdą. Uczniowie opowiadali o swoich zainteresowaniach, posiadanej wiedzy i umiejętnościach w swoim zawodzie, a także o oczekiwaniach odnośnie przebiegu praktyki. Rozmowa odbywała się indywidualnie w języku polskim i angielskim.

Jedna odpowiedź na „Druga grupa przygotowuje się do wyjazdu

1. Anonim pisze:

Bardzo jestem ciekawa jak tam będzie..